Jak nakupovat

Jakmile nakoupíte Vaše vybrané zboží, zašlete nám svou představu (popř. i obrázek) na adresu info@donkaldo.cz. V nejbližší době se Vám ozveme pro upřesnění Vaší objednávky, abyste opravdu dostali jen to, co opravdu chcete.

Pamatujte, že Vy jste zdrojem těch nejlepších nápadů. Můžete si nechat vytisknout fotku, přidat věnování apod. Nebo se Vám líbí naše trika se zvoleným designem, ale chcete něco přepsat? Není problém. Získáte tak unikátní zboží, které nikdo jiný nemá. Líbí se Vám vzory na našich tričkách, ale chcete ho vytisknout na polštář nebo ručník? Ani to není problém. Vše je pouze na domluvě.

Maximální velikost tisku je 41 x 29 cm. Ideální je kvalita 300 DPI ve formátu jpg a png, avšak samozřejmě kvalitu fotky/obrázku posoudíme až po zaslání na náš e-mail. Pokud stahujete fotky z Facebooku, je kvalita fotky horší, protože FB kvalitu uměle snižuje, aby nezatěžoval své servery a internetové připojení uživatele. Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás.

Nezapomeňte po vyplnění Vašich údajů v objednávce zaškrtnout i políčko pro získání novinek (newsletter) a registrace. Zajistíte si tak, že Vám neuniknou ty nejlepší novinky a věrnostní slevy.

Výstřižek

Pokud se Vám nějaký produkt líbí, ale stále Vás nepolíbila umělecká múza, napište nám na adresu info@donkaldo.cz nebo rovnou zavolejte +420 607 068 036. Společně určitě něco vymyslíme.

Ve většině případů e-mailem zasíláme zákazníkům návrh výsledného výrobku, který nám odsouhlasí a nebo ho ještě maličko předěláme.

Nezapomeňte nás sledovat a podporovat i na Facebooku. Děkujeme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.